توهین مهدی پاشازاده به وزیر ارتباطات

به گزارش وبلاگ شخصی من، تسنیم نوشت: مهدی پاشازاده درباره کُری خواندن محمدجواد آذری جهرمی، وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات علیه استقلال پس از برد روز گذشته پرسپولیس مقابل گل گهر سیرجان گفت: اینکه هر کسی حق دارد تیمی را دوست داشته باشد، ایرادی ندارد، اما هر جامعه ای فرهنگ و قانون خودش را دارد. شاید در اروپا مسئله ای نداشته باشد، اما در فرهنگ ما پذیرفته نیست یک مسئول اینگونه رفتار کند. مسئولی که بچه و جوان است، نباید در جایی که مسئولیت دارد، این گونه کُری بخواند. این کار ها جایی در فرهنگ ما ندارد.

توهین مهدی پاشازاده به وزیر ارتباطات

شما می توانید از تیم خودت طرفداری کنی و مسئله ای نیست. وی با بیان این جمله اضافه کرد: آقای جهرمی! وقتی به تیمی که 30 میلیون طرفدار دارد، تیکه می اندازی، اتفاقات دیگری برایت می افتد. ایرادی ندارد از تیمت حمایت و از برد شیرین صحبت کنی، اما نه اینکه به تیم دیگری کنایه بزنی. کاری با پرسپولیس نداریم، اصالت استقلال از جهرمی بیشتر است و وقتی اصالت را زیر می بری، باید انتظار انتقاد تند هم داشته باشی. خانواده ما را زیر سؤال نبر و تیکه نینداز و حالا که این کار را کردی پای همه چیز بایست. نمی خواهیم توهین کنیم و تنها قصد داریم از خودمان دفاع کنیم. مشکل اینجاست که شما مجازی هستید، آن هم مجازی فیک! اگر جگر داری، در ورزشگاه مقابل طرفداران استقلال کُری بخوان! اینکه پشت دیوار باشی و فحش بدهی و بروی، کار مهمی نیست!

پیشکسوت تیم فوتبال استقلال در مورد اینکه گفته بود یک نفر دنبال نیمکت استقلال است و به او اخطار داده بود، گفت: آن کسی که باید بداند، خودش می داند. تنها یک نفر این کار را نموده و نیازی به شرح بیشتر نیست.

پاشازاده در مورد اعتراض های اخیر طرفداران استقلال به محمود فکری توضیح داد: طرفدار اذیت شده و عصبی است و در این شرایط تصمیمات اشتباهی می گیرد. حق با طرفدار است، اما از یک نکته نباید به راحتی گذشت. این وسط یکسری رودربایستی بین برخی ها وجود دارد که مدیریت باید ورود کند. همه فشار ها روی کادر فنی است. آقای مدیر! اگر می دانی به صلاح است کسی اخراج گردد، این کار را انجام بده یا به طور کل پشت کادر فنی قرار بگیر. ابهامات اخیر، سوء تفاهم هایی را بوجود آورده و طاقت طرفداران سَر آمده است. چند سال است این اتفاقات برای استقلال می افتد؟ به عنوان طرفدار از رخ دادن این اتفاقات اذیت می شوم. همه اتفاقات و تصمیم گیری برای ما بد بوده است. امیدوارم کسانی که مسئولیت دارند، فکر اساسی برای استقلال نمایند.

وی اظهار داشت: این تیم طرفدار دکتر، مهندس، معلم و کارگر دارد و هر اتفاقی در استقلال روی زندگی اش تأثیر مستقیمی می گذارد. وقتی تیمش نتیجه نگیرد، حال ندارد در محل کارش حاضر گردد. آقایان! این مسئله را درک کنید؛ مغازه داری که اطرافش چند پرسپولیسی باشد و هر روز حرف بشنود، اذیت می گردد. طرفداران استقلال فهیم و باشعور هستند و پشت تیم شان بوده اند، اما امروز طاقت شان کم شده است.

پاشازاده با انتقاد از عملکرد بازیکنان و رفتار آن ها گفت: قبلا هم گفتم، رختکن استقلال گمشده ای دارد و باید تعیین گردد کُت تن چه کسی است. بازیکن باید فهمد اینجا کی به کی است و حقیقت برای او تعیین گردد. صحبت کردن بازیکن درباره غذا کاملا اشتباه بود. آقای بازیکن! بفهمید کجا هستید، لطفا شأن استقلال را حفظ کنید. قطعا شأن بازیکن استقلال از نظر غذای خوب و امکانات باید حفظ گردد، اما شأن استقلال بالاتر از این حرف ها است.

منبع: فرارو

به "توهین مهدی پاشازاده به وزیر ارتباطات" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "توهین مهدی پاشازاده به وزیر ارتباطات"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید