صدور اولین پروانه فعالیت انجمن حرفه ای دفاتر خدمات مسافرتی و گردشگری استان سمنان

به گزارش وبلاگ شخصی من، ایسنا/ براساس گزارشات منتشر گشته، صدور اولین پروانه فعالیت انجمن حرفه ای دفاتر خدمات مسافرتی و گردشگری استان سمنان صورت پذیرفت.

صدور اولین پروانه فعالیت انجمن حرفه ای دفاتر خدمات مسافرتی و گردشگری استان سمنان

امیر کرم زاده گفت: با استناد به ماده 25 آیین نامه ایجاد، اصلاح، تکمیل و درجه بندی و نرخ گذاری تأسیسات گردشگری و نظارت بر آنها و براساس ماده 23 دستورالعمل نحوه ایجاد و فعالیت تشکلهای حرفه ای صنعت گردشگری ایران و ابلاغ از سوی وزیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی، اولین پروانه فعالیت انجمن حرفه ای دفاتر خدمات مسافرتی و گردشگری استان سمنان صادر شد.

مدیر کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان سمنان اضافه نمود: فعالیت انجمن حرفه ای دفاتر خدمات مسافرتی و گردشگری نقش بسزایی در توسعه و رونق گردشگری استان سمنان دارد.

کرم زاده وجود این انجمن را برای هم افزایی و مشارکت میان فعالان این بخش لازم دانست و گفت: این انجمن با تمام دغدغه های فعالان این حوزه آشنایی دارد و به جد پیگیر حل مسائل و مسائل است.

مدیر کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان سمنان یادآوری کرد: پیگیری مسائل دفاتر خدمات مسافرتی و گردشگری، اجرای تور، همکاری و تعامل با راهنمایان گردشگری، برخورد با فعالان گردشگری غیر مجاز، حضور در کمیسیون رسیدگی به شکایت، یاری به توسعه گردشگری و...از عمده ترین فعالیت های انجمن حرفه ای دفاتر خدمات مسافرتی و گردشگری است.

منبع: همگردی

به "صدور اولین پروانه فعالیت انجمن حرفه ای دفاتر خدمات مسافرتی و گردشگری استان سمنان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "صدور اولین پروانه فعالیت انجمن حرفه ای دفاتر خدمات مسافرتی و گردشگری استان سمنان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید