فرصت آخر یوونتوس به پیرلو، زمزمه بازگشت آلگری پس از دیدار با آنیلی

به گزارش وبلاگ شخصی من، یک رسانه ایتالیایی مدعی شده که بازی چهارشنبه تیم فوتبال یوونتوس آخرین فرصت سرمربی این تیم برای کسب پیروزی است.

فرصت آخر یوونتوس به پیرلو، زمزمه بازگشت آلگری پس از دیدار با آنیلی

به گزارش وبلاگ شخصی من، توقف در دربی تورین و ثبت یک بازی بدون برد دیگر در کارنامه تیم فوتبال یوونتوس به شدت مدیران و طرفداران این تیم را نگران نموده است. یوونتوس نه تنها از قهرمانی در سری A قطع امید نموده بلکه حالا خطر از دست دادن سهمیه لیگ قهرمانان و پاداش های مالی قابل توجه آن را به شدت احساس می نماید. در واقع اکنون بانوی پیر تنها به لطف تفاضل گل بالاتر از ناپولی در رده چهارم قرار گرفته است و باخت در بازی چهارشنبه شب برابر میهمان ناپلی به منزله سقوط بیشتر در جدول و خروج از جمع دارندگان سهمیه لیگ قهرمانان است. اینجا اما دیگر خط قرمز مدیران باشگاه است، چرا که از دست دادن درآمدی نزدیک به 90 میلیون یورو از محل پاداش های یوفا آن هم در شرایط مالی بحرانی کنونی تیم به دلیل مسائل ناشی از شیوع کرونا، چیزی نیست که بتوان نادیده گرفت.

با وجود تأکید های اخیر فابیو پاراتیچی مدیر ورزشی باشگاه مبنی بر حمایت کامل باشگاه از پیرلو شکی نیست که افزایش احتمال از دست دادن سهمیه لیگ قهرمانان در فاصله 8 هفته به سرانجام فصل، مسئولان باشگاه را نگران نموده و بعید نیست که در آینده ای نه چندان دور تغییراتی در کادر فنی صورت بگیرد. در واقع طبق ادعای نشریه توتواسپورت ایتالیا که از نشریات چاپ تورین است و منابعی نزدیک به باشگاه یوونتوس دارد، یوونتوسی ها قصد دارند یک بازی دیگر هم به پیرلو فرصت بدهند که این فرصت بازی برابر ناپولی است، دیداری معوقه از هفته سوم فصل جاری سری A که به دلیل شیوع کرونا در اردوی تیم ناپلی به این هفته موکول شد. باختن در این بازی با توجه به اینکه یوونتوس در هفته های باقی مانده باید با رقبای سرسختی مانند میلان، اینتر، آتالانتا، فیورنتینا و ساسولو بازی کند، می تواند ضربه مهلکی به شانس بیانکونری برای کسب سهمیه لیگ قهرمانان بزند.

توتواسپورت در همین حال از دیدار آندره آنیلی رئیس باشگاه یوونتوس با ماسیمیلیانو آلگری سرمربی سابق این تیم که دو سال پیش اخراج شد پرده برداشته است. گفته شده این دیدار به مناسب عید پاک و صرفاً به خاطر روابط خوب میان آلگری و آنیلی اجرا شده است. در حقیقت دو سال پیش هم آنیلی برخلاف میلش و به توصیه پاول ندود نایب رئیس و پاراتیچی تصمیم به اخراج آلگری گرفت و شخصاً نیز به این موضوع اذعان کرد. به همین دلیل دیدار او با آلگری ممکن است خیلی غافلگیر کننده نباشد به خصوص که این دو طی دو سال گذشته رابطه صمیمانه شان را حفظ کردند.

با این اوصاف چه اتفاقی خواهد افتاد؟ احتمال دیدن دوباره پیرلو روی نیمکت برای بازی چهارشنبه برابر ناپولی قریب به یقین است. اگر یوونتوس این بازی را ببرد خب تا مدتی حرف و حدیث ها درباره آینده پیرلو فروکش خواهد نمود اما اگر یوونتوس ببازد و در جدول جای خود را به ناپولی بدهد، بحران تیم وارد فاز جدیدی خواهد شد که بازگشت آلگری به نیمت این تیم یک سناریوی احتمالی برای نجات بانوی پیر است. آیا آلگری و آنیلی در دیدار روز گذشته شان (یکشنبه) با هم درباره یوونتوس هم صحبت نموده اند؟ خب با شرایط فعلی تیم خیلی بعید است که فوتبال و یووه در میان موضوعات گفت و گوی آنها جایی نداشته بوده باشد.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "فرصت آخر یوونتوس به پیرلو، زمزمه بازگشت آلگری پس از دیدار با آنیلی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فرصت آخر یوونتوس به پیرلو، زمزمه بازگشت آلگری پس از دیدار با آنیلی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید