فریادهای یک تماشاگر در تمرین تیم ملی فوتبال، اعتراض مهاجم تیم ملی به بلندگو!

به گزارش وبلاگ شخصی من، تمرین تیم ملی در حضور تعداد زیادی از عکاسان و خبرنگاران برگزار گردید.

فریادهای یک تماشاگر در تمرین تیم ملی فوتبال، اعتراض مهاجم تیم ملی به بلندگو!

به گزارش گروه ورزشی وبلاگ شخصی من، حدود 60-50 خبرنگار و عکاس در تمرین تیم ملی حاضر شدند تا اخبار این تیم را برای رسانه های خود گزارش نمایند اما آنها فقط 20 دقیقه فرصت داشتند تا گزارش، خبر و عکس تهیه نمایند.

بعد از 20 دقیقه به وبلاگ شخصی من گفته شد اسکوچیچ می خواهد تمرینات تاکتیکی انجام بدهد و بهتر است شما به بیرون از استادیوم بروید.

جالب این که در میان تمام ملی پوشان فقط کریم انصاری فر برای مصاحبه آماده شد که جلوی او بلندگو گذاشتند و به این مسئله اعتراض کرد و گفت الان صدای من در تمام جزیره پخش می گردد!

در تمرین تیم ملی شاهد شوخی و خنده ملی پوشان بودیم و جو تیم مثبت به نظر می رسد.

عزیزی خادم هم در وسط زمین چمن برای بازیکنان تیم ملی صحبت کرد و پس از آن ملی پوشان با صحبت های اسکوچیچ آماده انجام تمرینات تاکتیکی شدند.

نکته حاشیه ای در تمرین تیم ملی اینکه به تماشاگران اجازه حضور در استادیوم محل تمرین تیم ملی داده نشد و وقتی چند تماشاگر خود را به روی سکوها رساندند به وسیله نیروهای انتظامی به آنها گفته شد که باید به بیرون از استادیوم بروند در همین حین یکی از طرفداران با داد و فریاد خواهان حضور تماشاگران شد.

او با صدای بلند فریاد می زد این ما طرفداران هستیم که به تیم ملی شخصیت می دهیم اما به ما اجازه نمی دهند حتی تمرینات را از نزدیک تماشا کنیم. بعد از چند دقیقه مدیر رسانه ای تیم ملی و یکی دو نفر دیگر از مسئولان کوشش کردند تا این طرفدار و سایر طرفداران معترض را آرام نمایند.

تمرین تیم ملی حدود ساعت 21 شب به اتمام می رسد.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "فریادهای یک تماشاگر در تمرین تیم ملی فوتبال، اعتراض مهاجم تیم ملی به بلندگو!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فریادهای یک تماشاگر در تمرین تیم ملی فوتبال، اعتراض مهاجم تیم ملی به بلندگو!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید