مخالفت مجیدی با جدایی ستاره های ناراضی از استقلال

به گزارش وبلاگ شخصی من، با آغاز فصل جابجایی زمستانی لیگ بیست و یکم حدس ها در ارتباط با جدایی بازیکنان استقلال به شدت افزایش یافته تا حدی که پیش بینی می شود برخی بازیکنان این تیم که ابتدای فصل به استقلال ملحق شدند، اما در جریان رقابت های دور رفت مجبور به نیمکت نشینی و بعضاً سکونشینی شده اند، حالا در اندیشه جدایی از جمع آبی پوشان هستند.

مخالفت مجیدی با جدایی ستاره های ناراضی از استقلال

هرچند فرهاد مجیدی چند هفته قبل گفت هر کسی دلش با تیم نیست می تواند با مدیریت باشگاه مذاکره کند تا رضایت نامه او صادر شود، اما حالا به نظر می آید سرمربی استقلال با جدایی برخی بازیکنان موافق نیست و علی رغم تمایل آن ها برای خروج از استقلال به صورت خصوصی به مدیران باشگاه اعلام کرده به هیچ وجه به تعدادی از بازیکنان اجازه خروج داده نشود.

با این حال بازیکنانی نظیر روزبه چشمی که سابقه عضویت در تیم ملی دارد نسبت به نیمکت نشینی رضایت چندانی ندارند و معتقدند این اتفاق باعث از بین رفتن شانس حضور آن ها در اردوی تیم ملی می شود به همین دلیل وی تمایل دارد در صورتیکه مجیدی به او نیاز ندارد، با جدایی اش از استقلال موافقت کند تا بتواند به تیمی ملحق شود تا به صورت ثابت بازی کند.

اما گفته می شود مجیدی نه تنها مخالف این مساله است بلکه به شکل رسمی به مدیران استقلال اعلام کرده چشمی، ارسلان مطهری، امین قاسمی نژاد و آرمان رمضانی همچنان باید در خدمت استقلال باشند.

مجیدی بر این باور است حضور این بازیکنان در تیم های دیگر به ویژه رقبای استقلال می تواند منجر به تضعیف تیمش در نیم فصل دوم و تقویت رقبا شود؛ از این حیث حضور آن ها در استقلال می تواند مفید به فایده باشد. با این حال باید دید آیا بازیکنان استقلال پیروز می شوند برای رهایی از نیمکت نشینی سرمربی استقلال را متقاعد کنند تا با جدایی آن ها موافقت کند یا اینکه این شرایط تا پایان فصل جاری تداوم خواهد شد.

مقدار

منبع: فرارو

به "مخالفت مجیدی با جدایی ستاره های ناراضی از استقلال" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مخالفت مجیدی با جدایی ستاره های ناراضی از استقلال"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید