مقیمی: اولویت ایران خودرو استفاده از توان داخلی در خطوط فراوری است

به گزارش وبلاگ شخصی من، مدیرعامل ایران خودرو گفت: مدیریت هزینه های لجستیک یکی از راستا های موجود برای کاهش دغدغه ایران خودرو در متناسب سازی قیمت تمام شده محصولات است.

مقیمی: اولویت ایران خودرو استفاده از توان داخلی در خطوط فراوری است

به گزارش گروه اقتصادی وبلاگ شخصی من، فرشاد مقیمی در مراسم راه اندازی خط رنگ پلیمری در مهرکام پارس خراسان گفت: این پروژه در دستیابی به اهداف کاهش هزینه های لجستیک راهگشا خواهد بود.

مدیرعامل ایران خودرو استفاده از ظرفیت های موجود کشور در حوزه طراحی و راه اندازی این خط فراوری را ویژگی مهم این پروژه دانست و گفت: اولویت ما استفاده از توان داخلی در خطوط فراوری است.

وی سایت خراسان را بهترین سایت استانی ایران خودرو خواند و گفت: با برنامه ریزی های اجرا شده به زودی شاهد تحولات بسیار مهمی در این سایت خواهیم بود. قطعه سازان استان برای تامین قطعات این سایت کوشش بیشتری نمایند.

مقیمی تاکید نمود: سایت خراسان در چارچوب فعالیت های اقتصادی باید تبدیل به الگویی برای فراورینمایندگان گردد.

سید احسان قاضی زاده هاشمی، نماینده مردم فریمان، سرخس، احمدآباد و رضویه در مجلس شورای اسلامی نیز راه اندازی خط رنگ پلیمری را عاملی برای رونق فراوری و ایجاد منافع زیاد اقتصادی و مادی برای منطقه خراسان و بینالود دانست.

وی گفت: این اقدام سبب اشتغالزایی در منطقه شده است.

وی ضمن قدردانی از ایران خودرو برای تعریف و اجرای پروژه های دارای پیوست های اجتماعی و نگاه به مسائل اقتصادی و توسعه ای گفت: در کنار فراوری در سایت ایران خودرو خراسان، شاهد رونق فعالیت قطعه سازان استان هستیم.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "مقیمی: اولویت ایران خودرو استفاده از توان داخلی در خطوط فراوری است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مقیمی: اولویت ایران خودرو استفاده از توان داخلی در خطوط فراوری است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید