ممنوعیت ورود خدمه کشتی 8 کشور به ایران

به گزارش وبلاگ شخصی من، خبرگزاری خبرنگاران- مسئول هماهنگی مقابله با کرونا در بنادر کشور گفت: طبق دستورالعمل تازه که به وسیله ستاد ملی مقابله با کرونا ارائه شده، ورود گروه خدمه کشتی از 8 کشور به ایران ممنوع است.

ممنوعیت ورود خدمه کشتی 8 کشور به ایران

به گزارش وبلاگ شخصی من، آقای چنگیز جوادپور درباره تمهیداتی که در بنادر برای مقابله با کرونا وجود دارد، اضافه نمود: طبق دستورالعمل نو که به وسیله ستاد ملی مقابله با کرونا ارائه شده، ورود گروه خدمه کشور هایی از جمله زیمبابوه، موزامبیک، نامیبیا، مالاوی، آفریقای جنوبی، اسواتینی، لسوتو و بوتسوانا به ایران ممنوع است.

وی ادامه داد: ما با جدیت دستورالعمل ها و قوانین را رعایت می کنیم و ورود خدمه کشور های یاد شده به ایران تا زمانی که مجاز اعلام گردد، ممنوع است.

مسئول هماهنگی مقابله با کرونا در بنادر کشور گفت: در حوزه سفر دریایی خارجی تنها یک ترمینال مسافری خارجی فعال در بندر لنگه داریم که در هفته تنها دو بار تردد دارد، با این وجود تمامی دستورالعمل ها به صورت کامل رعایت می گردد.

در بحث سفر های دریایی داخلی بیش از 95 درصد مسافران که از ترمینال دریایی مسافرت می نمایند در استان هرمزگان هستند لذا کارت واکسن تمام افراد کنترل می گردد و در صورتی که مسافری فاقد کارت واکسن باشد به هیچ عنوان اجازه سفر دریایی ندارد.

منبع: خبرگزاری آریا

به "ممنوعیت ورود خدمه کشتی 8 کشور به ایران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ممنوعیت ورود خدمه کشتی 8 کشور به ایران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید