مهم ترین رویدادهای امروز دنیای IT و تکنولوژی؛ از کارکرد چندگانه روباتها تا بینایی سنجی در خانه

به گزارش وبلاگ شخصی من، انتخاب هر شب اخبار و رویدادهای روز دنیای تکنولوژی و آی تی را گلچین نموده و به صورت خلاصه منتشر می نماید.

مهم ترین رویدادهای امروز دنیای IT و تکنولوژی؛ از کارکرد چندگانه روباتها تا بینایی سنجی در خانه

مهمترین رویدادهای امروز دنیای فناوری و تکنولوژی در زیر آمده است:

سالها پیش وقتی صحبت از روبات ها می شد، یا به یاد فیلمهای علمی/تخیلی می افتادیم یا اسباب بازی هایی که ظاهری روباتیک داشتند. اما اکنون شرایط متفاوت شده و روبات ها تبدیل به ابزارهایی چند کاره شده اند.مشروح خبر را اینجا بخوانید.

مجلس بریتانیا اسناد داخلی فیسبوک را به شکل مهر و موم شده تحویل خواهد گرفت. این موضوع پس از آن عنوان شده است که بسیاری از غولهای فناوری از سوی مقامات بریتانیا تحت فشار قرار گرفته اند.مشروح خبر را اینجا بخوانید.

عضویت در شبکه های اجتماعی برای اغلب افراد کاری مجذوب کننده محسوب می گردد اما گاهی این عضویت ها با دردسرهایی همراه است. یکی از این دردسرها عدم تمایل کاربر به دیده شدن به وسیله دیگران است.مشروح خبر را اینجا بخوانید.

اسکنر هوشمند Aura یکی از جدیدترین محصولات بازار فناوری است که می تواند به سرعت برای افرادی که احتیاج به اسکن از صفحات مختلف دارند اسکن بگیرد.مشروح خبر را اینجا بخوانید.

این روزها پدر و مادرها برای بچه ها خود در پی اسباب بازی هایی هستند که افزون بر تفریح ویژگی هایی تعاملی هم داشته باشند و به عبارتی بتوانند در کنار سرگرم کنندگی به کودک نکاتی را آموزش دهند.مشروح خبر را اینجا بخوانید.

گروهی از پژوهشگران نوعی سنجشگر بینایی طراحی نموده اند که می تواند در خانه از شما آزمون بینایی بگیرد. این محصول برای هر کاربری به سادگی قابل استفاده است.مشروح خبر را اینجا بخوانید.

تمام شدن باتری موبایل از دید بسیاری از افراد از بدترین کابوسهای کاربران موبایل محسوب می گردد. فرض کنید در حال اجرا یک چت مهم هستید یا گفتگویی کاری را تنظیم می کنید که موبایلتان خاموش می گردد. شاید دراین شرایط به بعضی حق دهیم که با تمام شدن باتری موبایل تا این حد مشکل داشته باشند.مشروح خبر را اینجا بخوانید.

منبع: انتخاب

به "مهم ترین رویدادهای امروز دنیای IT و تکنولوژی؛ از کارکرد چندگانه روباتها تا بینایی سنجی در خانه" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مهم ترین رویدادهای امروز دنیای IT و تکنولوژی؛ از کارکرد چندگانه روباتها تا بینایی سنجی در خانه"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید