نقی زاده: در دیدارهای اخیر شانس یار ما نبود، قول می دهیم این نتایج ضعیف را جبران کنیم

به گزارش وبلاگ شخصی من، گروه استان ها- هافبک تیم فوتبال مس رفسنجان گفت: شرایط دست به دست هم داده است تا در چند دیدار با بدشانسی نتایج لازم را کسب نکنیم و در بازی با سپاهان نیز سرحال نبودیم.

نقی زاده: در دیدارهای اخیر شانس یار ما نبود، قول می دهیم این نتایج ضعیف را جبران کنیم

به گزارش وبلاگ شخصی من از اصفهان، علیرضا نقی زاده پس از شکست 5 بر یک تیمش مقابل سپاهان در هفته بیست و سوم لیگ برتر در جمع وبلاگ شخصی من گفت: بازی خوبی را پشت سر نگذاشتیم و پس از گلی که به ثمر رساندیم به خوبی از آن محافظت نکردیم.

وی شرح داد: با کسب این نتیجه شرمنده باشگاه شدیم و امیدواریم با کسب نتایج خوب در دیدارهای آینده این شکست را جبران کنیم.

هافبک تیم فوتبال مس رفسنجان خاطرنشان کرد: همان طور که در نیم فصل اول چنین شرایطی را تجربه کردیم و با تلاش کادر فنی از آن خارج شدیم، قول می دهیم این نتایج ضعیف را جبران کنیم و به شرایط خوب مان برگردیم.

نقی زاده اضافه کرد: شرایط دست به دست هم داده است تا در چند دیدار با بدشانسی نتایج لازم را کسب نکنیم و در این بازی نیز سرحال نبودیم.

وی اضافه کرد: این قول را به هواداران مان می دهیم که قطعاً این نتایج ضعیف را جبران می کنیم. همچنین با توجه به این که تجربه نخست خود را در لیگ برتر سپری می کنیم به هدف خود دست یافته ایم اما در ادامه باید انگیزه خود را افزایش دهیم تا نتایج خوب خود را تکرار کنیم.

172، ف

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "نقی زاده: در دیدارهای اخیر شانس یار ما نبود، قول می دهیم این نتایج ضعیف را جبران کنیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نقی زاده: در دیدارهای اخیر شانس یار ما نبود، قول می دهیم این نتایج ضعیف را جبران کنیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید