پپ شایعه جدایی را تکذیب کرد

به گزارش وبلاگ شخصی من، پپ گواردیولا، سرمربی منچسترسیتی، شایعه وجود بند جدایی در قراردادش با این باشگاه در انتها فصل جاری را رد کرد.

پپ شایعه جدایی را تکذیب کرد

به گزارش گروه ورزشی وبلاگ شخصی من، گواردیولا که در تابستان 2016 به منچسترسیتی پیوست، سال گذشته قراردادش را با این باشگاه تا سال 2021 تمدید کرد. اما به تازگی رسانه های انگلیسی ادعا کردند که بندی در قرارداد این مربی اسپانیایی وجود دارد که براساس آن، او می تواند یک سال زودتر به حضورش در اتحاد پایان بدهد. اما گواردیولا تاکید کرد که هیچ برنامه ای برای جدایی از سیتی ندارد و وجود بند سری در قراردادش را رد کرد.

او گفت: نه، این خبر درست نیست. من در مورد برنامه ام برای ماندن در سیتی، چند هفته قبل صحبت کردم.

سیتی در این فصل با بحران مصدومیت روبرو است و آسیب دیدگی مدافعان میانی این تیم از جمله آیمریک لاپورته، باعث شده تا گواردیولا از فرناندینیو در مرکز خط دفاعی استفاده کند.

با این وجود، سرمربی سیتی شایعه به خدمت دریافت ناتان آکه، مدافع میانی هلندی بورنموث در بازار جابجایی زمستانی را رد کرد.

او به وبلاگ شخصی من گفت: بازیکنانی که فصل را آغاز کردند، فصل را به پایان خواهند رساند. خریدی نداریم. خرید آکه؟ نه، چنین موضوعی مطرح نیست.

فیل فودن، ستاره 19 ساله سیتی، در دیدار مقابل دینامو زاگرب در لیگ قهرمانان در ترکیب اصلی به میدان رفت و پیروز به گلزنی هم شد. گواردیولا تاکید کرد که اعتماد زیادی به این بازیکن دارد و احتمال دارد از او در ترکیب اصلی تیمش در دیدار این هفته مقابل آرسنال استفاده کند.

او در 19 سالگی، 50 بازی برای سیتی که یکی از بهترین تیم های اروپاست، انجام داده است. ما از او راضی هستیم. او چهارشنبه شب بازی خیلی خوبی انجام داد و می تواند در بازی های آینده هم فوق العاده کار کند.

او شایستگی این را دارد؛ با توجه به تمریناتی که انجام می دهد و همین طور شخصیتش. او دائما در حال پخته تر شدن است. او بازی های زیادی انجام داده، شاید در همه بازی ها، 90 دقیقه بازی نکرد اما در لحظات زیاد و دشواری با تیم بود. ما اعتماد زیادی به او داریم.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "پپ شایعه جدایی را تکذیب کرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پپ شایعه جدایی را تکذیب کرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید