کاهش 50 درصدی فروش جایگاه داران سوخت

به گزارش وبلاگ شخصی من، عضو هیات مدیره کانون جایگاهداران کشور درباره نحوه سوختگیری خودروها در جایگاه های عرضه سوخت توضیحاتی ارائه داد.

کاهش 50 درصدی فروش جایگاه داران سوخت

به گزارش وبلاگ شخصی من به نقل از وبلاگ شخصی من، ابراهیم بعاجی عضو هیات مدیره کانون جایگاهداران کشور با اشاره به بخشنامه شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی مبنی بر انجام فرآیند سوختگیری توسط اپراتورهای جایگاه ها قابل اجرا نیست، گفت: از آن جا که نیروی انسانی حاضر در جایگاه ها کم است و هر چهار نازل توسط یک اپراتور مدیریت می شود بنابراین امکان سوختگیری همزمان چهار نازل توسط یک کارگر عملا امکان پذیر نیست و این امر موجب اتلاف وقت مردم می شود. او افزود: مردم در هر بار سوختگیری، باک خود را پر کنند.

عضو هیات مدیره کانون جایگاه داران کشور گفت: انجام فرآیند سوختگیری توسط اپراتورهای جایگاه ها نیازمند افزودن نیروی انسانی جدید است.

بعاجی گفت: از آنجا که به دلیل شیوع بیماری کرونا فروش جایگاه ها تا 50 درصد کاهش یافته و این مسئله صاحبان جایگاه ها را در تأمین هزینه های جاری و حقوق کارگران ناتوان ساخته است امکان افزودن نیروی انسانی جدید در چنین شرایطی وجود ندارد.

او افزود: پیشنهاد ما این است که دولت و شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی دستکش و مواد ضدعفونی را در اختیار جایگاه ها قرار دهد تا مردم با رعایت اصول بهداشتی خود اقدام به سوختگیری کنند.

عضو هیات مدیره کانون جایگاه داران کشور شرح داد: با این کار هم مشکل کمبود نیروی انسانی در جایگاه ها حل خواهد شد و هم از شیوع بیماری کرونا جلوگیری خواهد شد.

بعاجی همچنین از مردم خواست دستکش های مصرفی خود را پس از انجام فرآیند سوختگیری در سطل های تعبیه شده قرار دهند و آن را در محوطه جایگاه ها رها نکنند.

منبع: همشهری آنلاین

به "کاهش 50 درصدی فروش جایگاه داران سوخت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کاهش 50 درصدی فروش جایگاه داران سوخت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید