یک استقلالی الگوی بازیکن پرسپولیسی ، خودت را ثابت کن!

به گزارش وبلاگ شخصی من، بازیکن مازاد یحیی گل محمدی در پرسپولیس شرایطی شبیه به یکی از ستاره های استقلال را پیدا نموده است.

یک استقلالی الگوی بازیکن پرسپولیسی ، خودت را ثابت کن!

به گزارش وبلاگ شخصی من آنلاین، داستان این فصل ارسلان مطهری بسیار جالب است. او ابتدای فصل در فهرست مازاد استقلال نهاده شد و باشگاه به شدت نسبت به جدایی این بازیکن اصرار داشت. شرایط طوری پیش رفت که خودداری ارسلان از قبول فسخ قرارداد، حتی او را در مقابل گروهی از طرفداران قرار داد و موجب افزایش فشارها روی این بازیکن شد. او در ترافیک خط حمله استقلال گم شده بود و مطلقا جایی در برنامه های تاکتیکی ریکاردو ساپینتو نداشت. با وجود این، ممارست مطهری در ایستادن و جنگیدن، ورق را به نفع این بازیکن برگرداند، به طوری که او حالا تبدیل به یکی از انتخاب های اصلی سرمربی پرتغالی شده است.

مطهری در بازی با ملوان سومین گل فصلش را به ثمر رساند. نقش او در ثبت گل نخست هم غیرقابل انکار است و اگر حضور مؤثر این بازیکن نبود، مدافع حریف گل به خودی نمی زد. 2 گل قبلی مطهری نیز در میادین بزرگی به ثمر رسیده؛ یکی برابر سپاهان و دیگری مقابل پرسپولیس. به علاوه مطهری گل قهرمانی استقلال در سوپرجام را هم به ثمر رسانده است.

آنچه در این فصل بر ارسلان گذشت، می تواند الگوی خوبی برای سایر بازیکنان مازاد خوانده شده باشد. نزدیک ترین نمونه از این دست، شاید سیامک نعمتی باشد؛ بازیکنی که از سوی یحیی گل محمدی در فهرست خروجی نهاده شد، اما با باشگاه برای ترک پرسپولیس به توافق نرسید. سیامک در گذشته حضور مؤثری در پرسپولیس داشته، اما این روزها تعدد بازیکنان خلاق در خط میانی پرسپولیس، او را به حاشیه رانده است.

حالا که نعمتی به هر دلیلی در پرسپولیس به جای مانده، می تواند به شرایط ارسلان مطهری نگاه کند و دنبال اثبات خودش در زمین باشد؛ ماموریتی که اگرچه سخت است، اما غیرممکن نیست. سیامک باید مترصد فرصت باشد و اگر آن را به دست آورد، قدرش را بداند. او باید ثابت کند مازاد نیست؛ یک اعاده حیثیت حرفه ای که در آینده فوتبالی این بازیکن هم نقش مهمی خواهد داشت.

منبع: همشهری آنلاین

به "یک استقلالی الگوی بازیکن پرسپولیسی ، خودت را ثابت کن!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "یک استقلالی الگوی بازیکن پرسپولیسی ، خودت را ثابت کن!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید