عکس، واکنش باشگاه مارسی به جذب مهدی طارمی ، مسیر دو بازیکن در فوتبال اروپا عوض شد

به گزارش وبلاگ شخصی من، در روزهای اخیر بعضی از رسانه ها از جمله روزنامه رکورد پرتغال و Le Quotidien du Sport فرانسه مدعی شدند که طارمی در لیست بازیکنان مورد نظر مارسی برای فصل بعد قرار گرفته است.

عکس، واکنش باشگاه مارسی به جذب مهدی طارمی ، مسیر دو بازیکن در فوتبال اروپا عوض شد

به گزارش وبلاگ شخصی من طی روزهای گذشته اخباری درخصوص علاقه باشگاه مارسی فرانسه به مهدی طارمی در رسانه ها منتشر شد. مهاجم ایرانی پورتو که یک فصل دیگر از قراردادش به جای مانده، برای فصل بعد شرایط نامشخصی دارد.

بعضی از رسانه ها از جمله روزنامه رکورد پرتغال و Le Quotidien du Sport فرانسه مدعی شدند که طارمی در لیست بازیکنان مورد نظر مارسی برای فصل بعد واقع شده است.

رسانه فوت مارسی که به انتشار اخبار این باشگاه می پردازد، در خبری اختصاصی مدعی شد که شایعات مربوط به علاقه مارسی به مهدی طارمی و موسی دمبله بی اساس است. این رسانه نوشت منابع نزدیک به باشگاه خبر داده اند که مسیرهای منتهی به جذب مهدی طارمی و موسی دمبله، براساس شایعات بوده و صحت ندارد.

این رسانه در خاتمه و به عنوان جمع بندی نوشته است: المپیک مارسی در نهایت علاقه ای به موسی دمبله مهاجم لیون و مهدی طارمی مهاجم پورتو ندارد. بنابراین هیچ یک از این دو بازیکن نباید تابستان سال جاری به باشگاه مارسی بپیوندند.

منبع: همشهری آنلاین

به "عکس، واکنش باشگاه مارسی به جذب مهدی طارمی ، مسیر دو بازیکن در فوتبال اروپا عوض شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "عکس، واکنش باشگاه مارسی به جذب مهدی طارمی ، مسیر دو بازیکن در فوتبال اروپا عوض شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید