امیری: دولت به توسعه متناسب و متوازن اعتقاد دارد

به گزارش وبلاگ شخصی من، خبرنگاران/خوزستان معاون پارلمانی رئیس جمهور گفت: دولت به توسعه متناسب و متوازن اعتقاد دارد و از سیاست های راهبردی دولت است و استاندارخوزستان نیز در راستای اجرای این سیاست ها، در خوزستان زحمت می کشد.

امیری: دولت به توسعه متناسب و متوازن اعتقاد دارد

حسینعلی امیری امروز (پنج شنبه) در آیین افتتاح مدرسه 12 کلاسه بعثت کوی مهدیس اهواز، در جمع وبلاگ شخصی من اظهار کرد: حوزه امور اجتماعی استانداری خوزستان توجه اش به مناطق کمتر توسعه یافته بوده و در زمینه های فرهنگی و آموزشی نیز خوب کار کرده است. صبح امروز تجهیزات آموزشی فرهنگی نیز برای شهرستان های کمتر توسعه یافته در نظر گرفته شد و بعد از آن هم افتتاح چند واحد آموزشی را داشتیم.

به گزارش وبلاگ شخصی من، وی ادامه داد: منطقه کوی مهدیس اهواز از جهات مختلف رشد داشته است اما متاسفانه از نظر واحدهای آموزشی تا همین سال های اخیر با مشکل جدی روبرو بود و مردم عزیز این منطقه مجبور بودند فرزندان شان را در مدارس مناطق دیگر برای تحصیل ثبت نام کنند که این کار برای آن ها مشکل بود که خوشبختانه با همت استاندار خوزستان، مسئولان آموزش و پرورش و اداره کل تجهیز و نوسازی خوزستان، در منطقه کوی مهدیس نیز یک مدرسه به افتتاح رسید؛ این مدرسه با استانداردهای بسیار خوب و قابل قبول ایجاد شده است و از تجهیزات الکترونیکی در حوزه های آموزشی بهره می برد. ضمن اینکه از نظر رفاهیات، آزمایشگاه و تجهیزات سرمایشی و گرمایشی نیز یک مدرسه مدرن محسوب می شود و ان شاءالله مبارک مردم این منطقه باشد. امیدوارم از این مدرسه، فرهیختگان و دانشمندان مطرحی تربیت شوند.

امیری در ادامه اظهار داشت: استاندار خوزستان، کننده عالی دولت در خوزستان است و در واقع مسئول اجرای سیاست های دولت محسوب می شود. دولت به توسعه متناسب و متوازن اعتقاد دارد و توسعه متوازن و متناسب، سیاست های راهبردی دولت هستند و استاندار نیز در راستای اجرای این سیاست ها در خوزستان زحمت می کشد.

وی افزود: کار آقای شریعتی در حوزه های مختلف بسیار قابل تقدیر بوده است و مدیرکل آموزش و پرورش خوزستان نیز اذعان دارد که پیگیری های مجدانه شریعتی باعث شد که در منطقه کوی مهدیس که به شدت نیاز به واحد آموزشی داشت، امروز این پروژه به بهره برداری برسد.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "امیری: دولت به توسعه متناسب و متوازن اعتقاد دارد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "امیری: دولت به توسعه متناسب و متوازن اعتقاد دارد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید