اولین زد و خورد مسی در آمریکا

به گزارش وبلاگ شخصی من، فوق ستاره آرژانتینی خیلی زود تأثیرگذاری خود روی نتایج اینتر میامی را نشان داد و در سه ملاقات پیاپی برای این تیم آمریکایی پیروز به زدن پنج گل شده و یک بار نیز پاس گل داده است تا این تیم به سه پیروزی پیاپی دست یابد که البته بازی آخر آنها با حواشی نیز همراه بود.

اولین زد و خورد مسی در آمریکا

بامداد امروز و در مرحله یک شانزدهم نهایی رقابت های لیگز کاپ، اینتر میامی به لطف بریس فوق ستاره آرژانتینی توانست با نتیجه سه بر یک از سد اورلاندو سیتی گذشته و راهی مرحله بعدی این مسابقات گردد. حالا و با انتشار تصاویر جدیدی از این ملاقات، به نظر می رسد لیونل مسی با یک بازیکن از تیم حریف درگیر شد.

زمان این تصاویر به سرانجام 45 دقیقه ابتدایی مربوط می گردد. زمانیکه بازی در نیمه اول با تساوی یک - یک به سرانجام رسید، بازیکنان دو تیم در تونل رختکن حضور داشتند که به نظر می رسد مسی در حال درگیری لفظی با یکی از بازیکنان اورلاندو بود.

در این تصاویر، مسی و یکی از بازیکنان اورلاندو به نام سزار آرائوخو که زننده گل تساوی تیمش بود، وارد تنش شده و چنانچه بازیکنان دو تیم آنها را از یکدیگر جدا نمی کردند، شاید اتفاقات بدتری در تونل ورزشگاه رخ می داد. اتفاقاتی که نشان می دهد اسطوره آلبی سلسته حتی در 36 سالگی نیز آن شور و هیجان همیشگی را با خود دارد.

دلیل این درگیری به اتفاقات نیمه اول بازمیگردد. جایی که پاس بنجامین کرماسکی به مسی، با دخالت سزار آرائوخو همراه شد ولی ستاره آرژانتینی با یک تنه محکم به این بازیکن 22 ساله اروگوئه ای، او را نقش بر زمین کرد.

در ادامه همان صحنه، آرائوخو از زمین برخاست و بلافاصله برای تلافی حرکت مسی، به روی کاپیتان اینتر میامی مرتکب خطا شد که در این صحنه لئو از داور مسابقه درخواست کرد تا یک کارت زرد به بازیکن اورلاندو نشان بدهد.

این اتفاقات باعث شد تا درگیری های میان دو بازیکن به تونل رختکن نیز کشیده گردد. ظاهرا پس از خطای آرائوخو به روی لیونل مسی، این دو چالش های دیگری را درون زمین با یکدیگر داشته اند که به تونل رختکن کشیده شده است.

در این ویدیو، آرائوخو و مسی با هم وارد درگیری لفظی شده اند و چنانچه ازدحام هم تیمی های آن ها و شلوغی درون تونل نبود، شاید اتفاقات بدتری بین این دو بازیکن رخ می داد. البته که این موضوع باعث نشد تا آنها وارد درگیری فیزیکی شوند.

هنگامی که این ویدیو در رسانه های اجتماعی منشتر شد، هواداران مسی انرژی نشان داده شده به وسیله این آرژانتینی را دوست داشتند و شور و هیجان برنده جام جهانی 2022 قطر را ستودند.

منبع: فرارو

به "اولین زد و خورد مسی در آمریکا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اولین زد و خورد مسی در آمریکا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید