ببو ها به صحنه تئاتر بر می گردند

به گزارش وبلاگ شخصی من، نمایش ببو که به علت شیوع کرونا متوقف شده بود از نهم آبان به روی صحنه باز می شود.

ببو ها به صحنه تئاتر بر می گردند

به گزارش روابط عمومی گروه، نمایش ببو که از روز دوشنبه، چهارم خردادماه یک هزار و چهارصد، با طراحی، نویسندگی و کارگردانی مهیار شیروانی در سالن گلایل پردیس تئاتر شهرزاد به روی صحنه رفت، پس از یک هفته اجرا به علت شیوع کرونا متوقف و اکنون با بهبود شرایط، مجددا از نهم آبان ماه اجرا های خود را ادامه می دهد.

در خلاصه این نمایش که ژانر کمدی دارد، اینگونه آمده است که؛ در یکی از روز هایی که خانه خالیست و مادر کامبیز در خانه حضور ندارد، او همدستان کلاه بردارش را در حین سرقت اشیاء باستانی، در زیر زمین خانه شان گروگان گرفته. ناگهان مادرش به خانه باز می گردد و با این صحنه گروگان گیری روبرو می گردد. کاراکتر های داستان در موقعیتی که اعتماد کردن، سخت ترین کار است، باموانع شخصیتی شان برای مورد اعتماد قرار گرفتن روبرو می شوند.

بازیگران این نمایش 80دقیقه ای (به ترتیب الفبا) عبارت از؛ پرستو الماس، نیکو پشوتن، عماد جاویدپور و مسعود رمضانی هستند. بعلاوه از دیگر عوامل این گروه نمایشی می توان به مجری طرح: محمد گودرزیانی، طراح نور: رضا خضرایی، طراح گرافیک: محمدصادق زرجویان، طراح گریم: مریم سالاروند، مشاور طراحی صحنه: هادی بادپا، موسیقی: پوریا مهدی، گروه کارگردانی: ایمان حسینی و دانیال کریمیـ، مدیر اجرا: محمدرضا اربابی نیا، مدیر روابط عمومی: امیر قالیچی و مشاور رسانه ای: امیر پارسائیان مهر این نمایش را بر عهده دارد.

مهیار شیروانی که در کارنامه خود، نویسندگی و کارگردانی نمایش یه هفته بعد هفته قبل و بعلاوه نویسندگی و کارگردانی فیلم کوتاه جنگل آسفالت را دارد، از زمستان سال 1398 و پیش از شروع پاندمی بیماری کرونا، به همراه گروه بازیگرانش تمرینات نمایش ببو را شروع نموده بود.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "ببو ها به صحنه تئاتر بر می گردند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ببو ها به صحنه تئاتر بر می گردند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید