تقی زاده: 13 آبان ثمره بلوغ فکری و بصیرت سیاسی دانش آموزان و دانشجویان است

به گزارش وبلاگ شخصی من، رییس دانشگاه پیغام نور در پیغامی به مناسبت روز سیزده آبان، این روز را ثمره بلوغ فکری و بصیرت سیاسی دانش آموزان و دانشجویان گفت.

تقی زاده: 13 آبان ثمره بلوغ فکری و بصیرت سیاسی دانش آموزان و دانشجویان است

به گزارش گروه دانشگاه وبلاگ شخصی من، ابراهیم تقی زاده رئیس دانشگاه پیغام نور در پیغامی ضمن گرامیداشت 13 آبان، سالروز تسخیرلانه جاسوسی استکبار گفت: 13 آبان، انقلاب دوم بعد از انقلاب اسلامی و یادآور حرکت حماسه آفرین جوانان مطلع، متعهد و انقلابی است که با بلوغ فکری، بصیرت سیاسی و اجتماعی توانستند ضمن تحلیل اوضاع و اهداف انقلاب، در راه عدالت و مبارزه با استکبار گام بردارند.

در متن پیغام تقی زاده آمده است: انقلاب و نظام جمهوری اسلامی ایران باعث شد تا قدرت پوشالی استکبار جهانی درهم شکسته گردد و دانشجویان و دانش آموزان متعهد و مطلع نیز در این روز بزرگ به تمامی جهانیان نشان دادند که به هیچ عنوان زیر سلطه استکبار و استبداد نخواهند رفت و در راه حفظ شان، کیان، استقلال و اعتلای ایران اسلامی جان خود را نثار می نمایند.

گرامیداشت این روز بزرگ در برهه ای که هجمه های مختلفی از سوی استکبار وارد می گردد، ضمن اینکه یادآور تجدید میثاق با تعهد، ایمان، خودباوری و وحدت و یکپارچگی یک ملت است، فرصتی را برای تعمق، تفکر و مطلع سازی نسل جوان و آینده ساز میهن اسلامی فراهم می آورد.

تقی زاده در این پیغام وظیفه و مسئولیت دانشگاهیان را به عنوان قشر فرهیخته و تاثیرگذار بسیار مهم دانست و گفت: راهنمایی و راهبری صحیح دانش آموزان و دانشجویان مستعد و باهوش کشور در تمامی عرصه های علمی، پژوهشی، فرهنگی و تربیتی در راستای اهداف نظام مقدس جمهوری اسلامی علاوه بر اینکه موجب کسب موفقیت آن ها در میادین ملی و بین المللی می گردد، استقلال، آزادی و پیشرفت کشور را نیز به ارمغان خواهد آورد.

وی در سرانجام این پیغام آورده است: اینجانب به نوبه خود این روز بزرگ را گرامی داشته و اعلام می کنم که دانشگاهیان پیغام نور همگام با اقشار مختلف مردم ضمن گرامیداشت 13 آبان، خشم و انزجار خود را نسبت به استکبار و استبداد به جهانیان نشان خواهند داد.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "تقی زاده: 13 آبان ثمره بلوغ فکری و بصیرت سیاسی دانش آموزان و دانشجویان است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تقی زاده: 13 آبان ثمره بلوغ فکری و بصیرت سیاسی دانش آموزان و دانشجویان است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید