جمله مهم وریا غفوری درباره استراماچونی که طرفداران استقلال را امیدوار کرد

به گزارش وبلاگ شخصی من، کاپیتان تیم فوتبال استقلال گفت: در شرط و شروط استراماچونی اصلاً بحث کاهش قراردادش مطرح نبوده است.

جمله مهم وریا غفوری درباره استراماچونی که طرفداران استقلال را امیدوار کرد

به گزارش گروه ورزشی وبلاگ شخصی من، هفته گذشته لابه لای اخباری که مرتبط با استراماچونی در رسانه ها مطرح می شد این موضوع مهم از سوی مسئولان باشگاه دائماً یادآوری می شد که استراماچونی تأکید دارد قراردادش را به یک سال تقلیل بدهند. در همان روز ها نوشتیم استراماچونی چنین درخواستی ندارد بلکه می خواهد قراردادش سر موقع پرداخت گردد.

نکته جالب توجه تأیید این مطلب از زبان کاپیتان تیم استقلال بود. وقتی وریا غفوری در برنامه کلاسیکو مطرح نمود خواسته استراماچونی چه بوده است. وریا در این باره گفت: درباره موضوع شرط و شروط استراماچونی اصلاً بحث کاهش قراردادش مطرح نبوده است، چون این موضوع را به سود استقلال نمی دانست. او دوست دارد 2 ساله و تا سرانجام قراردادش در این تیم باشد، ولی پیشنهادی که او به باشگاه استقلال داده این است که اگر مدیران باشگاه در پرداخت پول قراردادش مشکل دارند و نمی توانند پولش را بدهند در عوض قراردادش را به یک سال تقلیل بدهند.

در حقیقت این پیشنهادی بوده که استراماچونی برای یاری به باشگاه استقلال ارائه نموده، ولی همین پیشنهاد از سوی مسئولان باشگاه به عنوان شرط ادامه همکاری بیان می شد.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "جمله مهم وریا غفوری درباره استراماچونی که طرفداران استقلال را امیدوار کرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جمله مهم وریا غفوری درباره استراماچونی که طرفداران استقلال را امیدوار کرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید