خوش تیپ ترین ورزشکاران 2019 از نگاه اساتید مد و استایل

به گزارش وبلاگ شخصی من، اساتید مد و استایل در مجله اسپورت ایلاستریتد خوش تیپ ترین ورزشکاران سال 2019 را انتخاب نموده اند.

خوش تیپ ترین ورزشکاران 2019 از نگاه اساتید مد و استایل

به گزارش، مجله اسپورت ایلاستریتد برای چهارمین سال متوالی با کادر مجربی که اساتید مد و استایل هستند 50 نفر از خوش تیپ ترین ورزشکاران سال را انتخاب نموده اند. در رأس همه آن ها سرنا ویلیامز، تنیس باز مشهور آمریکایی قرار گرفته است که می گوید از بچگی به دو چیز علاقه داشته است: تنیس و فشن. در این انتخاب ها بازیکنان زیادی از رشته های مختلف وجود دارد که در زیر مختصراً به مهمترین چهره های منتخب اشاره شده است.

اودل بکام جونیور؛ فوتبال آمریکایی

راسل وستبروک؛ ان بی ای

جیمز هاردن؛ ان بی ای

از پیست اتومبیلرانی تا صحنه مد و استایل. این جهت همواره برای لوئیس همیلتون، راننده بریتانیایی مرسدس بنز تکرار شده است. او در سن 34 سالگی همچنان یکی از خوش تیپ ترین ورزشکاران جهانست؛ علاقه اش به مد و استایل زبانزد خاص و عام است و همواره در لباس هایی که پوشیده سعی نموده به این موارد وفادار بماند. او از پوشیدن زیورآلات متنوع و گران قیمت هم غافل نشده است.

ستاره مشهور پرتغالی جهانی فوتبال هم نقشی پررنگ در جهانی مد و استایل دارد. او آن قدر شیفته این موضوع است که خط فراوری انحصاری برای خودش راه اندازی نموده است. کریس رونالدو با برند 7 CR خودش حالا در فراوری پوشاک مردانه تبدیل به پیش رو شده است و علاوه بر لباس رو به ساختن کفش هم آورده است. تیپ های رونالدو را هم در هیچ فصلی از سال نمی گردد به دست فراموشی سپرد.

تام بردی؛ فوتبال آمریکایی

پی کی سوبان؛ هاکی روی یخ

وون میلر؛ فوتبال آمریکایی

کلی اوبر جونیور؛ ان بی ای

تراویس کلسی؛ فوتبال آمریکایی

کم نیوتون؛ فوتبال آمریکایی

انتونیو براون؛ فوتبال آمریکایی

دئاندره جوردن؛ ان بی ای

نیک یانگ؛ ان بی ای

جمال ادامز؛ فوتبال آمریکایی

ایمان شامپرت؛ ان بی ای

بریس هارپر؛ بیسبال

دئاندره هاپکینس؛ فوتبال آمریکایی

اشلین هریس؛ فوتبال

زمان هایی که نیمار جونیور در زمین فوتبال حضور ندارد باز هم می توان اثرش را در همه تصاویر دید. او با پوشش های خیابانی خاصی که منحصربه فرد است همه جا سرک می کشد. لباس هایی که به تن می نماید از برند های مختلف و متنوعی است که ظاهر خاصی به این بازیکن تیم فوتبال پاری سن ژرمن می دهد.

سرژ ایباکا؛ ان بی ای

پی جی تاکر؛ ان بی ای

لیندسی وون

قهرمان سابق جهانی اسکی با وجود اینکه چند صباحی است از جهانی حرفه ای و قهرمانی خداحافظی نموده، ولی همچنان به استایل و اهل مد بودنش وفادار مانده است. او با علاقه اش به لباس های ویژه کاری نموده تا در رده بیست و هفتم خوش تیپ ترین ورزشکاران جهان قرار بگیرد.

مدافع تیم فوتبال آرسنال از اینکه استایل متفاوتی در جهانی ورزش داشته باشد واهمه ای ندارد. او به تازگی کار در جهانی مد را جدی تر از قبل در نظر گرفته و برای خودش یکی از صاحب سبک ترین ورزشکاران در این زمینه شده است. خودش می گوید: دوست دارم استایل های متنوعی را امتحان کنم. لباس هایی که انتخاب می کنم را فارغ از اینکه مناسب فصل هستند یا نه می پوشم. مهمترین چیزی که برایم در این عرصه اولویت دارد این است که در لباسی که قرار است بپوشم احساس راحتی کنم.

کریس پل؛ ان بی ای

بن سیمونز؛ ان بی ای

کایری ایروینگ؛ ان بی ای

دنیس شرودر؛ ان بی ای

جیمی باتلر؛ ان بی ای

ونوس ویلیامز؛ تنیس

مایک کانلی؛ ان بی ای

میشل وای؛ گلف

مرد اسطوره ای جهانی تنیس با 20 عنوان قهرمانی در گرنداسلم ها همچنان در این عرصه می درخشد. راجر فدرر علاوه بر درخشش در جهانی ورزش، در جهانی مد و استایل هم برای خودش سبک خاصی دارد و بیشتر وقت ها او با تیپ های کلاسیک در مجالس مهم حضور دارد.

کوین لاو؛ ان بی ای

هنریک لوندکویست؛ هاکی روی یخ

مالکوم جنکینس؛ فوتبال آمریکایی

تیرود تیلور؛ فوتبال آمریکایی

راسل ویلسن؛ فوتبال آمریکایی

اواندره کین؛ هاکی روی یخ

ژارویس لاندری؛ فوتبال آمریکایی

دینا اشر اسمیت؛ دوومیدانی

شای گیلژئوس الکساندر؛ ان بی ای

رودی گی؛ ان بی ای

استون متیوس؛ هاکی روی یخ

مگان رپینو؛ فوتبال

کالانی براون؛ ان بی ای زنان

منبع: خبرورزشی

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

به "خوش تیپ ترین ورزشکاران 2019 از نگاه اساتید مد و استایل" امتیاز دهید

1 کاربر به "خوش تیپ ترین ورزشکاران 2019 از نگاه اساتید مد و استایل" امتیاز داده است | 4 از 5
امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خوش تیپ ترین ورزشکاران 2019 از نگاه اساتید مد و استایل"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید