در جوی آب زباله نریزید

به گزارش وبلاگ شخصی من، مدیرکل مدیریت بحران استانداری همدان گفت: شهروندان در هنگام بارندگی به هیچ عنوان موانع و یا زباله را در جهت جوی آب قرار ندهند چرا که باعث بروز آبگرفتگی می گردد.

در جوی آب زباله نریزید

علیمردان طالبی در گفت وگو با وبلاگ شخصی من، با بیان اینکه برای مقابله با سیلاب و آبگرفتگی های احتمالی، نقاط ضعف در سطح استان به ویژه در مناطق جمعیتی توسط شهرداری ها شناسایی شده است، اضافه نمود: شهرداری ها و دهیاری ها به یاری دستگاه های اجرایی مرتبط همانند آب و فاضلاب شهری و روستایی و راهداری ها اقدامات لازم برای جلوگیری از سیلاب ها را انجام داده و اعتبارات لازم برای لایروبی رودخانه ها ابلاغ شده است.

وی ادامه داد: در سطح شهر نیز طرح راهنمایی آب های سطحی از فروردین ماه و در پی سیلاب ها و بارش های فراوان اجرا شده و تیم نظارتی در مدیریت بحران بر روند اجرای مناسب این طرح نظارت کامل را داشته است.

مدیرکل مدیریت بحران استانداری همدان اعلام نمود: به دستگاه هایی همچون مخابرات و اداره آب که شریان های آنها از راستا رودخانه ها عبور می نماید نیز دستورات لازم مبنی بر استانداردسازی داده شده است.

طالبی با تأکید بر اینکه آبگرفتگی نباید با سیلاب اشتباه گرفته گردد، اعلام کرد: سیلاب با آبگرفتگی تفاوت دارد و معمولا به علت خطای انسانی رخ می دهد.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "در جوی آب زباله نریزید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "در جوی آب زباله نریزید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید