دفاع مقام آمریکایی از دزدی دریایی کشورش به بهانه ایران

به گزارش وبلاگ شخصی من، تهران (پانا)-معاون سخنگوی وزارت خارجه آمریکا از دزدی دریایی این کشور و فروش بیش از یک میلیون سوخت سرقتی در دریا، دفاع کرد.

دفاع مقام آمریکایی از دزدی دریایی کشورش به بهانه ایران

به گزارش ایسنا، کال براون، معاون سخنگوی وزارت خارجه آمریکا در توییتی ادعا کرد: تابستان گذشته نظام ایران کوشش نموده بود با تهیه بنزین، به ماشین سرکوب نیکولاس مادورو سوخت رسانی کند. وزارت دادگستری در حال فروش این محموله است و 40 میلیون آن را به بودجه قربانیان تروریسم مورد حمایت حکومت ها اهدا می نماید. این عدالتی ملموس و خوب است.

آمریکا روز پنج شنبه اذعان کرد که محموله های سوختی که در دریا به بهانه تعلق آن به ایران، سرقت نموده بود، به قیمت 40 میلیون دلار به فروش رسانده است. آمریکا در ماه اوت 1.1 میلیون بشکه سوخت را با این بهانه که متعلق به ایران است و به سمت ونزوئلا می رود، توقیف کرد.

سعید خطیب زاده، سخنگوی وزارت خارجه در صفحه توییتر خود در این زمینه نوشت: دزدان دریایی کاراییب علنا با آنچه به غارت برده اند فخر می فروشند. فقط یک نکته، همانطور که قبلا هم گفته ایم: این محموله متعلق به ما نبوده است. اما در هرصورت قطعا نفت شخص دیگری به سرقت رفته است.

او وشت: هیچ متمدنی، به دزدی افتخار نمیکند. به رژیم یاغی ایالات متحده: [بر خلاف ادعاهایتان] ابزارهای اعمال فشار شما هر روز در حال محدودتر شدن هستند، این درحالی است که در خصوص انتخاب های ایران کاملا برعکس است. کافی است از مشاور امنیت ملی رابرت اوبراین بپرسید!

منبع: خبرگزاری پانا

به "دفاع مقام آمریکایی از دزدی دریایی کشورش به بهانه ایران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دفاع مقام آمریکایی از دزدی دریایی کشورش به بهانه ایران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید