دکتر جدید استقلالی ها نیامده جنجالی شد

به گزارش وبلاگ شخصی من، درباره مدارک و تخصص آبادی باید باشگاه استقلال اظهارنظر کند اما چیزی که مشخص است او در زمان سرمربیگری امیرحسین پیروانی در تیمهای ملی جوانان و تیم امید(در یک مقطع کوتاه)، پزشک هر دو تیم بوده است.

دکتر جدید استقلالی ها نیامده جنجالی شد

به گزارش گروه ورزشی وبلاگ شخصی من، رسانه باشگاه استقلال، دیشب در خبری از اضافه شدن دکتری به نام محمد آبادی به تیم پزشکی استقلال خبر داد و نوشت این پزشک مقیم آلمان که فوق تخصص جراحی دارد و در سابقه اش همکاری با تیم های ملی جوانان و امید دیده می شود، با دعوت فرهاد مجیدی، به تیم پزشکی استقلال در لیگ قهرمانان آسیا کمک خواهد کرد.

هنوز چند ساعت از انتشار این خبر نگذشته بود که یک توئیت عجیب درباره عضو جدید باشگاه استقلال منتشر شد.

بر اساس این توئیت، ادعا شده دکتر آبادی فقط جراح پلاستیک و زیبایی و فک و صورت است و مهمتر از آن پزشک شخصی سرمربی استقلال محسوب می شود!

در شرایطی که این توئیت، حضور دکتر آبادی در اردوی استقلال را زیر سوال برده بود، یکی از کارمندان سابق فدراسیون فوتبال که مسئول رسانه ای تیم های جوانان و امید بوده، گفت که تنها دلیل حضور این فرد در اردوی استقلال، تخصص او در حوزه کاری اش است و این فرد را می توان یکی از بهترین پزشک های تیم های ورزشی دانست. این فرد تاکید کرده آبادی در دو مقطع، پزشک تیم های ملی جوانان و امید بوده است.

درباره مدارک و تخصص آبادی باید باشگاه استقلال اظهارنظر کند، اما چیزی که معین است او در زمان سرمربیگری امیرحسین پیروانی در تیم های ملی جوانان و تیم امید (در یک مقطع کوتاه)، پزشک هر دو تیم بوده است.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "دکتر جدید استقلالی ها نیامده جنجالی شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دکتر جدید استقلالی ها نیامده جنجالی شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید