زیدان: بازیکن جدید؟ رئال مادرید همین حالا هم کلی بازیکن دارد، مسئله ای با اِزار ندارم

به گزارش وبلاگ شخصی من، سرمربی تیم فوتبال رئال مادرید احتمال خرید بازیکن جدید را به کلی رد نکرد اما به نوعی آن را مشروط به فروش بازیکنان مازادش دانست.

زیدان: بازیکن جدید؟ رئال مادرید همین حالا هم کلی بازیکن دارد، مسئله ای با اِزار ندارم

به گزارش وبلاگ شخصی من، زین الدین زیدان سرمربی تیم فوتبال رئال مادرید در نشست خبری پیش از بازی فردا شب (چهارشنبه) شاگردانش مقابل وایادولید در هفته چهارم لالیگا درباره احتمال خرید بازیکن جدید در اندک مدت به جامانده تا خاتمه پنجره جابجایی گفت: هر کسی می تواند نظر خودش را داشته باشد. به نظر خودم، من همواره بهترین بازیکنان را داشته ام و در رئال مادرید شرایط همواره همینطور بوده است. به علاوه بازار تا پنجم اکتبر بازی است. ما همین حالا هم در تیم مان کلی بازیکن داریم. آیا با حضور این همه بازیکن انتظار دارید بازیکنان بیشتری به ما ملحق شوند؟ به چه دلیل؟ بازیکنان من واقعاً خوب هستند و من هم از این بابت بسیار خوشحالم.

زیدان در ادامه به انتقاداتی که از عملکرد ضعیف ادن اِزار در یک سال و نیم حضورش در رئال مادرید اجرا شده و در برخی از آنها این بازیکن بلژیکی به نداشتن رویکرد حرفه ای هم متهم شده است، گفت: من با این نظر موافق نیستم. او می تواند حرف بزند اما می خواهد بازی کند. ازار مشکل بزرگی دارد که از مدت ها قبل او را آزار داده است. فصل بسیار طولانی است و او می خواهد در کنار هم تیمی هایش باشد.

در روزهای اخیر بحث احتمال فروش لوکا یوویچ یا بورخا مایورال مطرح شده است اما زیدان حاضر نشد درباره این موضوع صحبت کند.

او مطرح کرد: من درباره این موضوع پاسخ تان را نمی دهم. روی همه بازیکنانی که با تیم اصلی باشگاه قرارداد دارند حساب می کنم. اینکه در آینده چه رخ خواهد داد را باید منتظر ماند و دید. نارضایتی یوویچ از نیمکت نشینی؟ شما باید همه چیز را مدنظر داشته باشد. بازار تا روز پنجم اکتبر باز است. بازیکنان من شرایط شان خوب و این تنها چیزی است که برای من اهمیت دارد.

با توجه به اتفاقاتی که در بازی قبلی رئال مادرید در خانه رئال بتیس رخ داد بار دیگر مسئله جانبدارانه بودن استفاده از یاری داور ویدئویی (VAR) در تشخیص صحنه های مشکوک به نفع کهکشانی ها مطرح شده است.

زیزو در این خصوص گفت: من از انتقاداتی که موفقیت یک تیم صورت می گیرد، تعجب می کنم. تمایلی ندارم درباره این مسائل صحبت کنم. طبق معمول هر کسی می تواند نظرش را بدهد و ما هم نمی توانیم کاری انجام دهیم جز اینکه روی کار خودمان تمرکز داشته باشیم.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "زیدان: بازیکن جدید؟ رئال مادرید همین حالا هم کلی بازیکن دارد، مسئله ای با اِزار ندارم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "زیدان: بازیکن جدید؟ رئال مادرید همین حالا هم کلی بازیکن دارد، مسئله ای با اِزار ندارم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید