ماجرای عجیب بیرانوند در بواویشتا

به گزارش وبلاگ شخصی من، علیرضا بیرانوند دروازه بان ملی پوش ایران با یک مسئله پیش بینی نشده در باشگاه جدیدش بواویشتا روبرو شده است.

ماجرای عجیب بیرانوند در بواویشتا

به گزارش ورزش سه، بیرانوند که آرام آرام و پس از نیمکت نشینی در هفته های اول لیگ پرتغال به ترکیب اصلی بواویشتا راه پیدا نموده و به نظر شماره یک این باشگاه پرتغالی خواهد بود، تا حالا هیچ وجهی از انتقالش از باشگاه بلژیکی به لیگ پرتغال را دریافت ننموده است.

مبالغی که بیرانوند از باشگاه طلب دارد، شامل مبلغی است که باشگاه برای عقد قرارداد با وی باید به او می پرداخت و بعلاوه دستمزد ماهیانه او که هیچ کدام از این موارد به وی پرداخت نشده است. بعلاوه بنا بر اخبار رسیده، حقوق ایجنت دروازه بان تیم ملی هم به وی پرداخت نشده و این موضوع مورد اشاره روزنامه رکورد در شماره امروزش قرار گرفته است.

بیرانوند که از باشگاه نفت تهران به پرسپولیس آمد و به انتورپ بلژیک منتقل شد، سال جاری برای یک شروع دوباره، به لیگ فوتبال پرتغال رفت تا به همراه پیغام نیازمند یک رقابت نیابتی را در دروازه های باشگاه های پرتغالی شروع کند. تا به اینجای فصل فعلا شرایط به سود بیرانوند نبوده، اما او میخواهد با حضور ثابت در دروازه تیم، دوباره همان گلری باشد که خودش از خودش انتظار دارد.

با این وصف، مسائل مربوط به دستمزد یک موضوع پیش بینی نشده برای این گلر ملی پوش فوتبال ایران است که انتظارش را نداشته در پرتغال با چنین چالشی روبرو گردد.

منبع: فرارو

به "ماجرای عجیب بیرانوند در بواویشتا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ماجرای عجیب بیرانوند در بواویشتا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید