مبلغ قرارداد کریم باقری در پرسپولیس چقدر است؟

به گزارش وبلاگ شخصی من، شاید برای خیلی ها این سئوال پیش آمده باشد که قرارداد کریم باقری در پرسپولیس چقدر است؟

مبلغ قرارداد کریم باقری در پرسپولیس چقدر است؟

شنیدیم قرارداد دستیار مشهور یحیی گل محمدی در فصل آینده 3 میلیارد و 500 میلیون تومان است. این در حالی است که دریافتی او برای هر بازی در تیم ملی 100 میلیون تومان بود که شاید در سال به رقمی نزدیک به یک میلیارد می رسید. باقری شاید خیلی علاقه ای به دخالت در مسائل فنی نداشته باشد، اما یکی از کاریزماتیک ترین چهره های تاریخ فوتبال ایران است که اغلب بازیکنان حرمتش را نگه می دارند. در نتیجه ممکن است در بخش حفظ اقتدار کادرفنی و آرامش اردو، کار هایی از دست باقری بر بیاید که از عهده بسکمک از کمک مربیان بر نمی آید.

شاید به همین دلیل است که در پرسپولیس، از علی دایی تا یحیی گل محمدی و از برانکو تا کالدرون، هیچ کدام نتوانستند قید همکاری با کریم باقری را بزنند و همگی هم از کار با او به عنوان تجربه ای خوشایند یاد کردند. حالا هم باقری کنار یحیی گل محمدی و در غیاب حمید مطهری دستیار فنی و امین سرمربی پرسپولیس بتواند کمک بیشتری داشته باشد.

جالب آن که یکی از مدیران باشگاه پرسپولیس پس از پیوستن سید جلال حسینی به کادرفنی جمله جالبی گفته است: این تیم پرستاره دو تا مبصر برای کنترل تیم و کمک به یحیی گل محمدی می خواهد.

منبع: خبرورزشی

منبع: فرارو

به "مبلغ قرارداد کریم باقری در پرسپولیس چقدر است؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مبلغ قرارداد کریم باقری در پرسپولیس چقدر است؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید