محدودیت های ترافیکی آخر هفته جاده ها اعلام شد

به گزارش وبلاگ شخصی من، پلیس راه کشور با صدور اطلاعیه ای محدودیت های ترافیکی آخر هفته جاده ها را به توضیح زیر گفت:

محدودیت های ترافیکی آخر هفته جاده ها اعلام شد

-تردد موتورسیکلت از ساعت 12 ظهر روز چهارشنبه پانزدهم فروردین ماه الی ساعت 6 صبح روز شنبه هجدهم فروردین ماه از محورهای کرج- چالوس، هراز، فیروزکوه و محور تهران- سمنان- مشهد و بالعکس ممنوع است.

در محور کرج - چالوس، تردد انواع تریلر، کامیون و کامیونت از محور کرج- چالوس کماکان ممنوع است. بعلاوه از روز آدینه 17 فروردین ماه از ساعت 13 در آزادراه تهران ـ شمال اعمال محدودیت تردد برای خودروهای به مقصد چالوس انجام می گردد.

از ساعت 14 ابتدای پل زنگوله محدوده انتهای دهانه شمالی تونل البرز به سمت چالوس، به صورت کامل مسدود است. بعلاوه از ساعت 16 از مرزن آباد به سمت تهران یک طرفه خواهد بود.

در همین محور، از ساعت 23 طرح اتمام یافته و از پل زنگوله تا مرزن آباد مسیر دو طرفه می گردد.بعلاوه تردد از مسیر جاده قدیم کرج ـ چالوس تا محدوده پل زنگوله برای ساکنین و افراد محلی آزاد است.

باید به این نکته توجه کرد که تردد از مسیر جاده قدیم کرج ـ چالوس تا محدوده پل زنگوله برای ساکنین و افراد محلی آزاد است اما تردد خودروهایی که قصد عزیمت به چالوس در روزهای اعمال محدودیت جنوب به شمال را دارند؛ از ساعت 12 از میدان امیرکبیر به سمت چالوس ممنوع می گردد.

در محور هراز، تردد کلیه تریلرها ازمحور هراز کماکان ممنوع است. بعلاوه تردد کلیه کامیون ها و کامیونت ها به استثنای حاملین مواد سوختی و فاسدشدنی، از ساعت 12 الی 24 روز چهارشنبه پانزدهم و بعلاوه از ساعت 6 الی 24 فردا و پس فردا - پنجشنبه و آدینه - از محور هراز ممنوع است.

بعلاوه در صورت افزایش حجم ترافیک و صلاحدید مأمورین پلیس راه محدودیت یکطرفه مقطعی روز آدینه 17 فروردین ماه، به صورت رفت و برگشت از محدوده پلور تا پلیس راه لاریجان و بالعکس انجام خواهد شد.

در صورت عادی بودن شرایط تردد در محورهایی که در آن ها محدودیت و ممنوعیت ترافیکی پیش بینی شده است، روسای پلیس راه استان ها با هماهنگی پلیس راه راهور فراجا می توانند ضمن اطلاع رسانی نسبت به عدم اجرای محدودیت در تاریخ های در نظر گرفته اقدام کنند.

بر اساس اعلام پلیس راهور فراجا، شماره تلفن 120 و 882555555 (ده خط) به طور شبانه روزی جوابگوی شرایط راههای کشور و امداد رسانی احتمالی به هموطنان است.

منبع: گردشبان

به "محدودیت های ترافیکی آخر هفته جاده ها اعلام شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "محدودیت های ترافیکی آخر هفته جاده ها اعلام شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید