گوگل سقوط یک هواپیما را نشان می دهد ، پدیده تصاویر روح چیست؟

به گزارش وبلاگ شخصی من، کاربران گوگل مپ تصویری ترسناک از یک هواپیمای مسافربری سرنگون شده در وسط جنگل های بارانی استرالیا مشاهده و منتشر نموده اند.

گوگل سقوط یک هواپیما را نشان می دهد ، پدیده تصاویر روح چیست؟

به گزارش وبلاگ شخصی من، بر اساس گزارش های رسانه ای روزنامه مترو انگلیس، کاربران هواپیمای سرنگون شده را در محدوده کاردوِل (Cardwell) که بین تاونزویل و کایرنز قرار گرفته است، مشاهده نموده اند.

در تصویر، گویا هواپیما در محوطه ای در میان درختان قرار گرفته است. پس از نگاه دقیق تر به تصویر، هواپیما یا ایرباس A320 یا بوئینگ 737 به نظر می رسد.

آن گونه که کاملا مشهود است و گزارش های رسانه ها نیز به آن اشاره نموده اند، در این تصویر هیچ نشانه ای از آسیب به هواپیما یا منطقه ای که در آن قرار گرفته است، مشاهده نمی گردد.

کاربران کاملا گیج شده اند، زیرا هواپیما ظاهرا در یکی از جهتهای پروازی مشخص شده، قرار داشته است. گزارش ها حاکی از آن است که هواپیمای دو موتوره خاکستری در غرب قرار گرفته است. این یک جهت پروازی شناخته شده در امتداد ساحل شمالی کوئینزلند محسوب می گردد.

اداره ایمنی حمل و نقل استرالیا به یک روزنامه استرالیایی گفت که از وجود هواپیمای مسافربری مفقود شده، در آن مکان بی اطلاع است.

این اداره در بیانیه ای گفت: به نظر می رسد پدیده ای به نام تصاویر روح (Ghost images) وجود دارد و این می تواند همین باشد.

در Google Maps، کاربران گاهی اوقات تصاویری را می بینند که ظاهرا در آنجا نیستند. موارد متعددی پیش تر مردم را به خود مشغول نموده بود.

منبع: همشهری آنلاین

به "گوگل سقوط یک هواپیما را نشان می دهد ، پدیده تصاویر روح چیست؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "گوگل سقوط یک هواپیما را نشان می دهد ، پدیده تصاویر روح چیست؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید