10 تمرین ساده ورزشی در خانه

به گزارش وبلاگ شخصی من، تمرین ساده ورزشی در خانه به شما کمک می کند که روش های ساده تری را در خانه در پیش بگیرید و بتوانید از زمان خود به صورت مفید بهره ببرید.

10 تمرین ساده ورزشی در خانه

تمرین های ورزشی در خانه یکی از راه هایی است که می توانید آن را به سادگی در خانه انجام دهید و از انجام دادن آن لذت ببرید. در اینجا 10 تمرین ساده ورزشی در خانه وجود دارد که می توانید به سادگی آن را انجام دهید.

جک های جامپینگ: بایستید و پاهای خود و بازوها را کنار هم قرار دهید. در حالی که پاهای خود را به طور کامل باز کرده اید و دست های خود را از بالای سر خود بالا آورده اید، بپرید. دوباره بپرید و به موقعیت شروع بازگردید. چند بار این حرکت را تکرار کنید.

فشار-آپ: برای تمرین ساده ورزشی در خانه در حالت پلانک دستان خود را کمی بازتر از عرض شانه و پاها بکنید. بدن خود را با خم کردن آرنج ها پایین بیاورید و پشت خود را صاف نگه دارید تا جایی که قفسه سینه تقریباً زمین را لمس کند. به سمت بالا به موقعیت شروع فشار دهید. در صورت نیاز با انجام دادن فشار بر روی زانوهای خود را اصلاح کنید.

اسکات: بایستید و پاها را به مقدار عرض باسن باز کنید. زانوهایتان را خم کنید و بدنتان را پایین بیاورید، طوری که انگار روی یک صندلی خیالی نشسته اید. قفسه سینه و زانوها را با انگشتان پا در یک راستا نگه دارید. پاشنه های خود را فشار دهید تا به حالت ایستاده بازگردید.

پلانک: برای تمرین ساده ورزشی در خانه از شرایط فشاری شروع کنید، سپس ساعد خود را به سمت زمین پایین بیاورید و آرنج خود را مستقیماً زیر شان های خود قرار دهید. بدن خود را از سر تا پاشنه در یک خط مستقیم نگه دارید و عضلات مرکزی خود را درگیر کنید. این موقعیت را تا زمانی که می توانید حفظ کنید و فرم مناسب خود را حفظ کنید.

کوهنوردان: در حالت پلانک با دستان خود مستقیماً از زیر شانه ها شروع کنید. یکی از زانوها را به سمت قفسه سینه خود بیاورید، سپس به سرعت پاهای خود را عوض کنید، گویی در حال دویدن در جای خود هستید و در عین حال هسته بدن خود را درگیر نگه داشته اید. این حرکت را چند مرتبه تکرار کنید.

لانژ: یکی از تمرین ساده ورزشی در خانه این است. راحت بایستید و پاها را به مقدار عرض لگن باز کنید. با یک پا یک قدم به جلو بردارید و بدن خود را پایین بیاورید تا هر دو زانو با زاویه 90 درجه خم شوند. پاشنه جلویی خود را فشار دهید تا به حالت اولیه بازگردید. با پای دیگر این حرکت را تکرار کنید.

پل گلوت: به پشت دراز بکشید و زانوهایتان را خم و پاها را روی زمین صاف و به مقدار عرض باسن از هم باز کنید. باسن خود را از روی زمین بلند کنید. باسن خود را روی زمین فشار دهید و هسته بدن خود را درگیر نگه دارید. باسن خود را به حالت اولیه پایین بیاورید.

کرانچ دوچرخه: برای تمرین ساده ورزشی در خانه به پشت دراز بکشید و دست ها را پشت سر و پاهایتان را بلند کنید، زانوها را با زاویه 90 درجه خم کنید. در حالی که پای چپ خود را صاف می کنید، آرنج چپ خود را به سمت زانوی راست بیاورید. در طرف دیگر، به طور متناوب در یک حرکت رکاب زدن تکرار کنید.

بلند کردن ساق پا در حالت ایستاده: برای تمرین ساده ورزشی در خانه بایستید و پاهای خود را به مقدار عرض باسن از هم باز کنید و برای حمایت روی یک جسم محکم بگیرید. پاشنه های خود را از روی زمین و روی نوک پاهایتان بلند کنید، سپس آن ها را پایین بیاورید. چند بار این حرکت را تکرار کنید.

طناب پرش: یک طناب پرش بگیرید و با هر دو پا بپرید، در حالی که طناب از زیر شما عبور می کند کمی از زمین بلند شوید. با سرعتی راحت شروع کنید و به تدریج سرعت خود را افزایش دهید.

به یاد داشته باشید که برای تمرین ساده ورزشی در خانه قبل از ورزش بدن خود را گرم کنید و بعد از آن بدن خود را سرد کنید. با تعدادی از تکرارها یا مدت زمانی که برای شما احساس راحتی می کند شروع کنید و به تدریج شدت یا مدت زمان را افزایش دهید تا با تمرینات قوی تر شوید و راحت تر کنار بیابید. به بدن خود گوش دهید و هر تمرینی که باعث درد یا ناراحتی می شود را تغییر دهید یا متوقف کنید.

پیشنهاد مطالعه: برای دیدن مطالب بیشتر از سلامتی عسل مانوکا چیست و چه خواصی دارد؟ را بخوانید.منبع: پیام دلتا

به "10 تمرین ساده ورزشی در خانه" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "10 تمرین ساده ورزشی در خانه"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید