تیم ملی هندبال ایران کار سختی در آسیا دارد

به گزارش وبلاگ شخصی من، مربی تیم ملی هندبال مردان گفت: به نظرم مسئله ای با بازی هند و استرالیا نداریم اما بازی با عربستان حیاتی است. عربستان میزبان است و در این شرایط کارمان خیلی سخت است.

تیم ملی هندبال ایران کار سختی در آسیا دارد

مسعود ظهرابی در گفت و گو با وبلاگ شخصی من، در مورد آغاز اردوی تیم ملی هندبال مردان اظهار کرد: اردوی تیم ملی از 28 آذر آغاز می شود. ملی پوشان بعد از این اردو به دو تورنمنت در رومانی و اسپانیا اعزام خواهند شد و در هر تورنمنت سه دیدار تدارکاتی خواهیم داشت.

مربی تیم ملی هندبال مردان در باره تورنمنت رومانی و اسپانیا گفت: 3 دیدار تدارکاتی در رومانی داریم که فکر می کنم با رومانی، سوییس و ترکیه خواهد بود. بعد مجددا به ایران برمی گردیم. چند روزی در ایران تمرین می کنیم و بعد به اسپانیا خواهیم رفت .

او افزود: در اسپانیا نیز فکر می کنم سه دیدار تدارکاتی مقابل تیم های ژاپن، اسپانیا و لهستان خواهیم داشت. بعد از آن به ایران می آییم و آخرین اردو را برای حضور در مسابقات قهرمانی آسیا پشت سر خواهیم گذاشت.

وی درباره شرایط بازیکنان گفت: خداراشکر شرایط بازیکنان خوب است، آسیب دیدگی زیادی در تیم نداریم. باید ببینیم تا مسابقات قهرمانی آسیا چه خواهد شد. امیدواریم که با ظرفیت و آمادگی کامل به مسابقات قهرمانی آسیا اعزام شویم.

مربی تیم ملی هندبال مردان درباره حریفان تیم ملی ایران در قهرمانی آسیا گفت: هند، استرالیا و عربستان میزبان حریفان تیم ملی ایران در قهرمانی آسیا هستند. به نظر خودم مسئله ای در بازی با هند و استرالیا نخواهیم داشت. اما بازی با عربستان برای ما خیلی حیاتی است.

مربی تیم ملی هندبال مردان گفت: خیلی مهم است که ما در بازی مقابل عربستان برنده باشیم تا به عنوان سرگروه به مرحله بعدی برویم. در این شرایط در مرحله بعد گروه راحت تری خواهیم داشت. امیدوارم این اتفاق بیفتد.

ظهرابی گفت: با توجه به این که میزبان مسابقات عربستان است کارمان خیلی سخت است. بازیکنان ما باید با هوش و ذکاوت به زمین مسابقه وارد شوند و ضریب اشتباهات شان را پایین آورند. آن ها باید آمادگی روحی و روانی خوبی داشته باشند تا بتوانند برنده این دیدار باشند.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "تیم ملی هندبال ایران کار سختی در آسیا دارد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تیم ملی هندبال ایران کار سختی در آسیا دارد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید