پاداش فیفا به بارسلونا به خاطر لیونل مسی!

به گزارش وبلاگ شخصی من، باشگاه بارسلونا از بابت حضور لیونل مسی در جام جهانی و رسیدن او به فینال رقابت ها پاداش دریافت می کند.

پاداش فیفا به بارسلونا به خاطر لیونل مسی!

به گزارش ورزش سه، باشگاه بارسلونا در جام جهانی 2022 بیشترین نماینده را داشت و در فینال نیز ژول کُنده و عثمان دمبله را دارد. فینالی که یکشنبه بین فرانسه و آرژانتین برگزار خواهد شد. باشگاه کاتالان بر اساس توافق بین اتحادیه باشگاه های اروپا و فیفا، به خاطر حضور بازیکنانش در جام جهانی، تا 3.88 میلیون یورو پاداش دریافت خواهد کرد. فیفا بابت هر روز حضور بازیکنان شاغل در باشگاه های اروپایی 10 هزار یورو پرداخت می کند و نکته جالب اینکه بارسلونا از بابت حضور لیونل مسی نیز سود خواهد کرد.

موندودپورتیوو در این رابطه نوشت که 23 بازیکن حال حاضر و سابق بارسا در جام جهانی حاضر بوده اند و فیفا برای آنها هزینه خواهد داد. لیونل مسی تابستان سال گذشته بارسا را به مقصد پی اس جی ترک کرد ولی طبق توافق اجرا شده با فیفا، هر باشگاه به خاطر بازیکنانی که از 20 آگوست 2020 تا شروع جام جهانی در اختیار داشته، از فیفا پاداش دریافت خواهد کرد. مسی تابستان 2021 بارسا را ترک کرد و به همین دلیل بارسا از بابت او نیز سود می کند.

منبع: فرارو

به "پاداش فیفا به بارسلونا به خاطر لیونل مسی!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پاداش فیفا به بارسلونا به خاطر لیونل مسی!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید